Counter Strike Global Offensive – FULL Torrent İndir

Ekleyen: yonetim Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Aksiyon, Macera, PC Oyunları, RPG

Dosya Boyutu : 2.43 GB
 Crack : Gömülü

Serinin önceki oyunları gibi Global Offensive, görev tabanlı birçok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak veya düşman takımı yok etmek için terörist veya anti-terörist (counter-terrorists) takımlarından birini seçerler. Örneğin, yıkım haritalarında (de_) teröristler bomba kurmaya çalışırken, terörle mücadele bombanın kurulmasını engellemeye veya kurulmuş bombayı imha etmeye çalışır. Global Offensive’e önceki oyunlardaki görevlere ek olarak silah yarışı (arms race) denilen bir mod eklenmiş, bu modla birlikte klasik Counter-Strike haritalarını yanında farklı haritalar da oyuna dahil edilmiştir.

Önceki oyunlarda olduğu gibi, Global Offensive’de de bir tur görevlerin tamamlanmasıyla veya düşman takımın imha edilmesiyle sona erer ve yeni bir tur başlar. Tur bitmeden ölen oyuncular, dirilmek için turun bitmesini beklemek zorundadır. Oyuncular önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman satın alabilir.

Minimum

İşletim Sistemi:Windows® 7/Vista/XP İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor veya daha iyisi RAM: 2 GB Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 8 GB olarak belirtiliyor. Ekran Kartı : Nvidia GFX GeForce GTS 240 or ATI GFX Radeon HD 3870 Direct X: Dx 9

   

Counter Strike – Global Offensive | Yandex Disk

Counter Strike – Global Offensive | Dosya.Co

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Sayısı (6)

Yorum Yaz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.