CS 1.6 ALLZNN V23 CFG 2016 ~ AİM-SPREAD + [DLL DESTEKLİ]

Ekleyen: yonetim Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Cs 1.6 CFG İndir, Cs 1.6 Wall-Cfg İndir

CS 1.6 ALLZNN V23 CFG  AİM-SPREAD + [DLL DESTEKLİ]

cs 1.6

Merhabalar, bugün sizlere allznn v23 cfgyi paylaşacağım bu cfg baya iyi çoğu kişi kullanıyor ve biliyor zaten sizlere önerimdir. Cfg dll ile teklenmiş + olarak aim spread da eklenmiş deneyin derim.Şimdiden İyi Oyunlar!

Yeni allznn v23 cfg DLL destekli Aim-spread versiyon 1’i.

Öncelikle Aim-Spread nedir onu anlatayım size ; Aim-Spread mermilerinizin dağılma oranını dengeleyen ve az çok ta aim kayan bir özelliktir. siz oyunda hem mermilerim isabetli gitsin, hemde adama HS atayım düşüncesiyle oynayan birisiniz. Sizin bu düşüncenizi dikkate alarak ortaya bir versiyon çıkardım. Siz böylelikle hem daha sabit mermilere sahip olacaksınız. Hemde daha rahat HS atacaksınız.

DLL ne işe yarar ? diye sorular alıyorum. DLL programlama ile hazırlanan bir yardımcı dosyadır. Çeşitleri vardır, aim olan, nospread olan, airshot olan vs vs. Ben bu versiyonumda sizlere Spread özelliği olan bir DLL sundum. DLL cfg ile birleştiğinde gözle görülür bir şekilde verim elde edeceksiniz. Kesinlikle DLL ile kullanmanızı öneririm.. Bu versiyonumuz Spread üzerine kodlandı. Yani az aim ama orantılı giden mermiler.. Kısacası dostlarım deneyip görmeden bu anlattıklarımı anlayamazsınız. 🙂

SXE-EAC gibi sunucularda kullanabilirsiniz rahatlıkla. Denenmiş ve test edilmiştir..

Cfg nin tek püf noktası tararken mousenizi hafif aşağı kaydırmaktır. 640 görünüm ve Large cross tavsiyemdir..

Cfg nin kurulumu ve dll nin kurulumu pakettin içerisinde vardır.

ALLZNN V23 CFG

ALLZNN V23 CFG ALTERNATİF

Etiketler:, , , , , ,