Unearthed Trail Of İbn Battuta v1.3 Full TR APK + Data İndir

Ekleyen: yonetim Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Aksiyon Oyunları, Android Oyun İndir, Cep - Mobil, Macera Oyunları

Orta doğu’da geçen aksiyon ve macera oyunudur. Grafikler, efektler ve ses’in netliğinin verdiği orjinallik oyunu oldukca başarılı yapan etmenlerden biri. Arapça ve İngilizce anlatımların olduğu oyunun Menü ve Altyazıları 21 dile çevrilmiştir.

Hazine avcıları Faris Jawad ve kız kardeşi Dania, Fas’a gitmeleri konusunda bir telefon alınca, ünlü Müslüman kâşif Ibn Battuta’nın izinin peşinde Orta Doğu’da egzotik bir maceraya atılır. Ancak bu takip o kadar kolay olmayacaktır, zira aynı amacın peşinde koşan bir milis ordu lideri, bir silah kaçakçısı ve bir değerli antika kaçakçısının oluşturduğu uğursuz birliği alt etmek zorunda kalacaklar.

• Ünlü Müslüman kâşif Ibn Battuta’nın izinin peşinde Orta Doğu’da seyahat edin ve yüzyıllık bir sırrı ortaya çıkarın.
  • Platform oyunu, araba sürme, yakın dövüş, ateş etme ve casusluk oyunlarının eşsiz bileşimi.
  • Bölümlü bir TV dizisi şeklinde sunulmasının yanı sıra oyun, önceki olaylara ait özet görüntüler ve gelecekte yaşanacaklara dair arkası yarın fragmanları içerir.
  • Kilidi Açılabilir Hayatta Kalma Modu: 6 farklı haritada sonsuz sayıda düşmanla çarpış (Mumyalar, Zombiler, Gulyabaniler).
  • Kilidi Açılabilir Ekstralar: Konsept Çizimler, İşlemeler, Animasyonlar, Kesilmiş Sahneler, Karakter Galerisi, Hazineler.
  • 21 dile çevrilmiş Menü ve Altyazılar. Arapça ve İngilizce anlatım.

unearthed-android-apk-indir

Unearthed-Trail-of-Ibn-Battuta-Android-Resim-1

KURULUM

1. “UNEARTHED-APK-AdaSunucum.com.APK” cihazınıza kurun 2. “com.Semaphore.UnearthedEp1″ klasörünü “android/obb” içerisine kopyalayın. 3. Oyuna girin. İlk girişte internet erişiminiz sorunsuz olsun. İyi eğlenceler

DOWNLOAD BİLGİSİ
GÜNCELLEME TARİHİ 26 Haziran 2015
SÜRÜM
DOSYA BOYUTU 1.63 GB
GEREKLİ SÜRÜM
GOOGLE PLAY ADRESİ
GOOGLE PLAY FİYATI
YÜKLENME

Unearthed Trail Of İbn Battuta APK + DATA | Yandex Disk

Etiketler:, , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.